
Насос поверхневий вихровий KOER QB-60
2 050 ₴
- В наявності
- +380 (93) 205-85-49Віталій
Поверхневі насоси розміщують на поверхні. Звідси вони й одержали свою назву. Вихрові поверхневі насоси KOER використовуються для подачі води зі свердловин, колодязів, водойм, цистерн для поливу, зрошення, автоматичної подачі води для підвищення тиску. Завдяки вихровій конструкції здатні перекачувати рідину з наявністю газу та повітря. Застосовуються, коли потрібен великий тиск при малій продуктивності.
Умови використання поверхневих вихрових насосів KOER QB-60:
• Перекачувана вода: прісна
• Рівень забрудненості: до 20 г/м3
• Вологість навколишнього повітря: менше 90% • Температура навколишнього повітря: від +2 ℃ до + 40 ℃
• Температура рідини, що перекачується: від + 5 ℃ до + 40 ℃
• Мінералізація : до 1000 мг/л
• Наявність механічних фракцій: до 0,01%
• Макс. робочий тиск: 0,7 МПа (7 бар)
• Макс. глибина всмоктування: 8 м
ДВИГУН
• Тип двигуна: асинхронний, закритого типу з влаштованим в обмотку термозахистом
• Обмотки статора 100% міді
• Клас ізоляції: F – термостійкість двигуна до 155 °С,
• Ущільнення торцеве: графіт / кераміка / NR / AISI 304
• Напруга: 220-240 В
• Частота: 50 Гц
• Клас захисту: IP54
• Довжина кабелю: 1м.
• Режим роботи: тривалий
НАСОСНА ЧАСТИНА
• Корпус: чавун із антикорозійним покриттям, а також збільшеною товщиною корпусу на 20%
• Робоче колесо: латунь
• Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
ВИТРАТНО-НАПІРНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Модель: QB-60
потужність:
• кВт: 0,37
• Л.С.: 0,5
Qmax, (л, хв): 40
Hmax, (м): 35
ГАБАРИТНО-ВАГОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Вага брутто, кг: 5,7
Довжина коробки, мм: 295
Ширина коробки, мм: 160
Висота коробки, мм: 175
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | Koer |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 50 м |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 5.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
- Ціна: 2 050 ₴


