
Індукційна плита Rotex RIO215-G
1 306 ₴
- В наявності
- Код: RIO215-G
+380 (68) 286-13-54
Віталій- +380 (93) 205-85-49Віталій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Живлення - 220-240В, 50Гц
Потужність 1400 Вт.
Електрична індукційна плитка.
Склокерамічне покриття (Crystal glass).
Автоматичне виявлення посуду.
Діапазон автоматичного підтримання температури: 80-270°С.
Електронна панель керування.
Захист від перегріву.
Автоматичне вимкнення після зняття посуду.
Розміри: 28x35x6.5cm.
Розміри варильної поверхні: 24x24см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість індукційних конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина кабелю | 1.45 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.05 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 306 ₴



