
Гідроакумулятор горизонтальний KOER KHT-24
1 270 ₴
- В наявності
- Код: KOER KHT-24
+380 (68) 286-13-54
Віталій- +380 (93) 205-85-49Віталій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики гідроакумулятора горизонтального KOER KHT-24
- Виробник: KOER
- Матеріал корпусу: вуглецева сталь з лакофарбовим покриттям 1 мм.
- Розташування: горизонтальне
- Об'єм: 24 літри
- Ø патрубка: 1"
- Мембрана: EPDM Se.Fa (виробництва Італії)
- Максимальний тиск повітря: 1,5 бар
- Максимальний робочий тиск: 6 бар
- Максимальна температура рідини: 90 градусів
- Цельсія Гарантія: 12 місяців
- Вага брутто: 4,8 кг
- Габарити упаковки: 45*29 см
Загальна інформація
Горизонтальний гідроакумулятор KOER KHT-24 використовується для побутових потреб, можливе встановлення на виробництві. Корпус гідробака виконаний із вуглецевої сталі з лакофарбовим покриттям. Основна функція гідроакумулятора – накопичення води та її подача в систему під тиском. Також може бути створення тимчасового невеликого запасу води у системі. Горизонтальний гідроакумулятор може бути встановлений на підлозі в приміщенні (кріплення на ніжках) або підвішений.
Основні функції:
забезпечення постійної наявності певного обсягу води в системі водопостачання; зниження наслідків гідроударів і перепадів напруги.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | Koer |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Матеріал корпусу | Вуглецева сталь |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (з ніжками) |
| Колір | Чорний |
| Вага | 4.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр | 1 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270 ₴

