
Гідроакумулятор горизонтальний Aquatica 24 л EU 779101
1 155 ₴
- В наявності
- Код: EU 779101
+380 (68) 286-13-54
Віталій- +380 (93) 205-85-49Віталій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики гідроакумулятора Aquatica 24 л тип EU 779101
- Виробник: Aquatica
- Матеріал корпусу: сталь
- Матеріал бака: сталь
- Розташування: горизонтальне
- Об'єм: 24 літри
- Ø патрубка: 1"
- Габарити: 445 х 294 мм
- Вага: 3,85 кг
- Мембрана, що використовується в гідроакумуляторі, виготовлена із синтетичної етиленпропіленової гуми ТМ EPDM SEFA
- Максимальний тиск: 10 бар
- Гарантія: 18 місяців
Загальна інформація
- Горизонтальний гідроакумулятор Aquatica 24 л EU 779101 використовується для побутових потреб, можлива установка на виробництві.
- Корпус гідробака виконаний із фарбованої сталі.
- Мембрана зроблена із синтетичної етильованої гуми.
- Основна функція гідроакумулятора – накопичення води та її подача в систему під тиском.
- Також може бути для створення тимчасового запасу води в системі (ця опція не підійде для гідроакумуляторів у малому літражі).
- Горизонтальний гідроакумулятор може бути встановлений на підлозі в приміщенні (кріплення на ніжках) або підвішений.
Основні функції:
- забезпечення постійної наявності певного обсягу води у системі водопостачання
- зниження наслідків гідроударів та перепадів напруги.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Aquatica |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Об`єм | 24 л |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (з ніжками) |
| Вага | 3.85 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр | 1 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 155 ₴

