Безкоштовна доставка

Гідроакумулятор горизонтальний Aquatica 50 л EU 779102
1 972 ₴
- В наявності
- Код: EU 779102
+380 (68) 286-13-54
Віталій- +380 (93) 205-85-49Віталій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики гідроакумулятора Aquatica 50 л тип EU 779102
- Виробник: Aquatica
- Матеріал корпусу: сталь
- Матеріал бака: сталь
- Розташування: горизонтальне
- Об'єм: 50 літрів
- Ø патрубка: 1"
- Габарити: 510 х 330 х 360 мм
- Вага: 5,8 кг
- Мембрана, що використовується в гідроакумуляторі, виготовлена із синтетичної етиленпропіленової гуми ТМ EPDM SEFA
- Максимальний тиск: 10 бар
- Гарантія: 18 місяців
Загальна інформація
Горизонтальний гідроакумулятор Aquatica 50 л EU 779102 використовується для побутових потреб, можлива установка на виробництві. Корпус гідробака виконаний із фарбованої сталі, мембрана зроблена із синтетичної етильованої гуми. Основна функція гідроакумулятора – накопичення води та її подача в систему під тиском. Також може бути для створення тимчасового запасу води в системі (ця опція не підійде для гідроакумуляторів у малому літражі). Горизонтальний гідроакумулятор може бути встановлений на підлозі у приміщенні (кріплення на ніжках) або підвішений.
Основні функції:
- забезпечення постійної наявності певного обсягу води у системі водопостачання
- зниження наслідків гідроударів та перепадів напруги.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Aquatica |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Об`єм | 50 л |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (з ніжками) |
| Вага | 5.8 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр | 1 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 972 ₴

