
Гідроакумулятор вертикальний Aquatica 779129, 200л
17 630 ₴
- В наявності
- Код: 779129, 100л
- +380 (93) 205-85-49Віталій
Технічні характеристики гідроакумулятора Aquatica
- Тип бака мембранний
- Корпус бака-сталь
- Фланець - сталь
- Розташування гідроакумулятора - вертикальне
- Об'єм - 200 літрів
- Максимальний тиск – 10 бар
- Øпатрубка - 1"
- Габарити – 665х1090 мм
- Вага 35 кг
- Виробник - Aquatica
- Гарантія: 18 міс
Загальна інформація
Основною функцією гідроакумулятора є підтримання постійного рівня води у системі, усунення негативного впливу гідроударів. Принцип дії полягає в постійному підтримці рівня води в накопичувальній ємності за допомогою циклічної роботи насоса, що підкачує. Гумова мембрана, що входить до конструкції гідроакумулятора, допомагає контролювати тиск води всередині бака. Вертикальний гідроакумулятор Aquatica 779129 застосовується в системах промислового та господарського призначення. Матеріал корпусу – сталь, мембрана, розташована всередині, виготовлена з високоякісної гуми. Горловина мембрани за допомогою різьбової сполуки підключається до водопровідної труби. Усередині гідроакумуляторного бака Aquatica – порожнина повітря, до якої можливий доступ через клапан зверху конструкції.
Основні функції:
- забезпечення постійної наявності певного обсягу води у системі водопостачання
- зниження наслідків гідроударів та перепадів напруги.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Aquatica |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Об`єм | 200 л |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування гідроакумулятора | Вертикальне (з ніжками) |
| Вага | 35 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр | 1.5 мм |
| Висота | 1090 мм |
| Довжина | 665 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1 1/2" |
- Ціна: 17 630 ₴

