
Насос поверхневий самовсмоктуючий відцентровий KOER JET-100B
4 400 ₴
- В наявності
- Код: JET-100B
+380 (68) 286-13-54
Віталій- +380 (93) 205-85-49Віталій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поверхневі насоси розміщують на поверхні. Звідси вони й одержали свою назву. Відцентрові поверхневі самовсмоктувальні насоси KOER використовуються для подачі води в трубопроводах низького тиску. Застосовуються у побуті для зрошення.
Умови використання поверхневих самовсмоктувальних насосів KOER JET-100:
- Перекачувана вода: прісна
- Рівень забрудненості: до 200 г/м3
- Вологість навколишнього повітря: менше 90%
- Температура навколишнього повітря: від +2 ℃ до + 40 ℃
- Температура рідини, що перекачується: від + 5 ℃ до + 40 ℃
- Мінералізація : до 1000 мг/л
- Наявність механічних фракцій: до 0,01%
- Макс. робочий тиск: 0,7 МПа (7 бар) • Макс. глибина всмоктування: 9 м
Параметри поверхневого насоса KOER JET-100B
- Тип насоса: самовсмоктувальний
- Максимальний натиск: 35 м
- Продуктивність: 70 л/хв
- Потужність насоса: 750 Вт
- Напруга мережі: 220-240 В (одна фаза)
- Частота: 50 Гц
- Ступінь захисту: IP54
- Довжина кабелю живлення: 1 м
- Режим роботи: тривалий
- Вага: 12,9 кг
- Гарантія: 36 місяців
Конструкція поверхневого насоса KOER JET-100B:
- Корпус виконаний з чавуну з антикорозійним покриттям (товщина корпусу збільшена на 20%)
- Робоче колесо виготовлено з латуні
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
- Двигун: асинхронний, закритого типу з вбудованим в обмотку термозахистом
- Статорна обмотка: 100% мідь
- Ізоляція: F
- Термостійкість двигуна: до 155 ℃
- Ущільнення торцеве: графітокераміка/NR/AISI 304
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | Koer |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 35 м |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 12.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 235 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 25 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴




