
Поверхневий насос Водолій БЦ 1,6-25 У1.1 (вертикальний)
6 246 ₴
- В наявності
+380 (68) 286-13-54
Віталій- +380 (93) 205-85-49Віталій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Даний насос Водолій для поливу призначений для транспортування чистої води, використовується у побутовому водопостачанні, допоміжному обладнанні, підйомі рідини в трубопроводі високого та низького тиску, зрошувальній системі городів і садів, парників і теплиць, автономної подачі води разом з невеликим резервуаром при керуванні контролер тиску). Монтаж насоса повинен виконуватись у місці, яке захищене від вологи та атмосферних опадів.
Параметри:
- Виробник: Водолій
- Потужність дренажного насоса: 1250 Вт
- Продуктивність: 96 л/хв (5,76 м3)
- Максимальний напір: 40 м
- Максимальна висота всмоктування: 7 м
- Діаметр патрубка: 1¼ дюйма
- Довжина шнура: 1 м
- Маса: 12 кг
- Гарантія: 24 міс
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Водолій |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 40 м |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 246 ₴


