
Насос поверхневий VODOMET 2DK20 Н=20М, Q=27кбМ, P=1500 Вт, 2"x2"
4 100 ₴
- В наявності
+380 (68) 286-13-54
Віталій- +380 (93) 205-85-49Віталій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поверхневі насоси розміщують на поверхні. Звідси вони й одержали свою назву. Відцентрові поверхневі самовсмоктувальні насоси KOER використовуються для подачі води в трубопроводах низького тиску. Застосовуються у побуті для зрошення.
Поверхневі насоси розміщуються на поверхні поруч із джерелом води (неглибокими свердловинами, колодязями). Відцентрові поверхневі насоси VODOMET використовуються для водопостачання та поливу.
Умови використання:
- Середовище, що перекачується: прісна вода
- Температура рідини, що перекачується: від+ 5 ℃ до + 35 ℃
- Макс.глибина всмоктування: 8 м
Параметри:
- Тип насоса: відцентровий
- Максимальний напір: 20 м
- Продуктивність: 450 л/хв
- Потужність насоса: 1500 Вт
- Напруга мережі: 220-240 В (одна фаза)
- Частота: 50 Гц
- Режим роботи: тривалий
- Вага: 14,5 кг
- Гарантія: 12 місяців
Конструкція:
- Корпус виконаний з чавуну
- Робоче колесо виготовлено з латуні
- Вал двигуна виконаний з нержавіючої сталі AISI 304
- Розмір патрубків: 2 дюйми
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Виробник | VODOMET |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 20 м |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 14.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴


