Поверхневий самовсмоктувальний насос Pedrollo призначений для перекачування чистої води без домішок. Сфера використання – у побуті для господарських цілей – наповнення ємностей, поливу та зрошення, наповнення басейнів, підкачування та підтримання постійного рівня води. Зовнішні насоси Pedrollo піднімають воду з глибини трохи більше 10 метрів, характеризуються надійністю, довговічністю, економічністю.
Рекомендації:
- при першому вмиканні необхідно заповнити корпус водою;
- розміщувати в захищеному від вологи та атмосферного впливу місці
- рекомендується встановлення клапана на дно або зворотного клапана
Гарантійне обслуговування – 1 рік
Характеристики:
- Тип насоса: поверхневий відцентровий самовсмоктувальний;
- Потужність: 1100 Вт;
- Максимальний напір: 53 м
- Виробник: Pedrollo (Італія);
- Наявність ежектора: є всередині корпусу;
- Продуктивність: 4,8 м3/год;
- Корпус: виконаний із нержавіючої сталі;
- Висота: 20,6 см;
- Ширина: 18,4 см;
- Довжина: 40,6 см;
- Вага: 10,5 кг;
- Вхідний патрубок, діаметр: 2,54 см;
- Вихідний патрубок, діаметр: 3,175 см;
- Захист: IPX4;
- Робочий тиск: 3,2 атм;
- Температура середовища: до 40 градусів за Цельсієм;
- Напруга мережі: 230 В, однофазний;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 53 м |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 10.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴


