Безкоштовна доставка

Поверхневий (самовсмоктувальний) Насос для свердловини Aquatica 775372 1,5 кВт, H=72 м, 70 л/хв
10 404 ₴
- В наявності
- Код: 775372
+380 (68) 286-13-54
Віталій- +380 (93) 205-85-49Віталій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Використовуються для забезпечення чистої води дачного або приватного будинку, зрошення городів, парників та садових ділянок невеликої площі. Також застосовуються в системах, що підвищують тиск. Не прийнятне перекачування рідини, що містить домішки та дрібні фракції піску, глини тощо. У сукупності з автоматикою, гідроакумулятором, реле тиску в сукупності можуть бути надійною системою водопостачання. Рекомендовано встановлювати заглибний насос Акватика в місці, захищеному від вологи, води та прямої дії погодних умов.
Характеристики:
- Тип: відцентровий
- Максимальний тиск: до 72 м
- Глибина всмоктування: до 9 м
- Продуктивність: 70 літрів за хвилину
- Потужність роботи: 1500 Вт
- Необхідна напруга мережі: 220-240 В (одна фаза)
- Робоче середовище поверхневого насоса: чиста вода (що не містить дрібних фракцій)
- Температура рідини, що перекачується: до +60 градусів Цельсія
- Температура довкілля: до +40 градусів.
- Матеріал корпусу: чавун з антикорозійною обробкою
- Конструкція двигуна: асинхронний, закритий, з повітряним охолодженням та вбудованим термозахистом в обмотці
- Клас захисту: IPX4
- Ізоляція: F
- Вхідний патрубок: 1 1/4 дюйма
- Вихідний патрубок: 1 дюйм
- Довжина: 51,2 см
- Ширина: 20,6 см
- Висота: 23,6см
- Вага: 24,5 кг
- Кабель: 1 м
- Гарантія: 2 роки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Aquatica |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 72 м |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 24.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 404 ₴




