Безкоштовна доставка

Поверхневий (відцентровий) Насос для свердловини Aquatica Leo 775295 1,5 кВт, H = 57,5 м, 160 л/хв
13 686 ₴
- В наявності
- Код: 775295
+380 (68) 286-13-54
Віталій- +380 (93) 205-85-49Віталій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Використовуються для забезпечення чистої води дачного або приватного будинку, зрошення городів, парників та садових ділянок невеликої площі. Не прийнятне перекачування рідини, що містить домішки та дрібні фракції піску, глини тощо. У сукупності з автоматикою, гідроакумулятором, реле тиску в сукупності можуть бути надійною системою водопостачання. Рекомендовано встановлювати заглибний насос Акватика в місці, захищеному від вологи, води та прямої дії погодних умов.
Характеристики:
- Номінальний напір: 57,5 м
- Продуктивність: 160 літрів за хвилину
- Потужність роботи: 1500 Вт
- Необхідна напруга мережі: 220-240 В (одна фаза)
- Глибина підйому/всмоктування: не більше 800 см
- Робоче середовище поверхневого насоса: чиста вода (що не містить дрібних фракцій)
- Матеріал корпусу: пластик/чавун/нержавіюча сталь
- Конструкція двигуна: відцентровий з мідною обмоткою статора
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу
- Клас захисту: IPХ 4
- Вхідний патрубок, що виходить: 1,5 дюйма, 1,5 дюйм відповідно
- Ширина: 22,5 см
- Довжина: 40 см
- Висота: 26,2 см
- Вага: 26,6 кг
- Пропускна здатність твердих фракцій: до 2 мм
- Кабель: 1 м
- Гарантія: 2 роки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Aquatica |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 57.5 м |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Вага | 26.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 686 ₴




