
Обприскувач акумуляторний Мрія 8 л
1 219 ₴
- В наявності
+380 (68) 286-13-54
Віталій- +380 (93) 205-85-49Віталій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обприскувач садовий Мрія 8 л
Витрата рідини становить 3,1 л/хв.
Заряду акумулятора достатньо на 5 годин безперервної роботи. У стандартному режимі обробки заряду вистачає в середньому 5-6 повних заправок обприскувача.
Обприскувач обладнаний вольтметром, що відображає скільки залишилося заряду акумулятора.
Характеристики:
• об'єм – 10 л
• Довжина шланг – 115 см.
• довжина вудки – 100 см.
• вага порожнього обприскувача – 4 кг
• акумулятор 12 В, 8 А/год.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
• форсунки – 3 шт
• зарядний пристрій,
• телескопічна вудка 1,1 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мрія |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 8 л |
| Продуктивність | 3.1 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 100 см |
| Довжина шланга | 115 см |
| Загальна вага | 4 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 6 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 219 ₴





