Мультипіч це універсальний кухонний пристрій, що поєднує функції відразу кількох приладів: аерогрилю, духової шафи, фритюрниці, пароварки, мультиварки. Вона дозволяє готувати страви з мінімальною кількістю олії або без неї, використовуючи гаряче повітря для рівномірного запікання, смаження або гасіння.
Потужність 1200Вт, Об'єм: 4л. Тип керування: сенсорний. 8 автоматичних програм: Риба, Картопля фрі, Стейк, Морепродукти, Курка, Пиріг, Сушені горіхи, М'ясна відбивна.
Характеристики:
- Автоматичні програми: РИБА; КАРТОПЛЯ ФРІ; СТЕЙК; МОРЕПРОДУКТИ; КУРКА;
- Вага товару: 3.08 кг
- Габарити (ВхШхГ): 32x24.5x30 см
- Гарантія: 24 місяці
- Довжина шнура: 0,8 м
- Кількість автоматичних програм (режимів): 8
- Колір корпусу: Чорний-Хром
- Комплектація: Інструкція; Чаша 4 л; Грати
- Об'єм чаші: 4 літри
- Особливості: LED дисплей; Автовимикання; Звуковий сигнал; 3D нагрівання; Конвекція; Захист від перегріву
- Покриття чаші: Антипригарне
- Потужність: 1200 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип управління | Сенсорне |
| Об`єм | 4 л |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Кількість програм приготування | 8 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Об'єм чаші | 4 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 920 ₴











