
Бензокоса мотокоса Білорус МТЗ БГ-5500 ((2 диска, 1 котушка)
2 636 ₴
- В наявності
- +380 (93) 205-85-49Віталій
Бензиновий триммер Білорусь БГ-5500 - незамінний інструмент для догляду за присадибною ділянкою. Бензокоса легко і швидко впорається з найгустішою травою, бур'янами, сухостоєм та пагонами дерев. Її незаперечна перевага, це абсолютна свобода переміщення, можна обробляти територію не лише довкола будинку, а й віддалені ділянки. Бензокоса Білорус БГ-5500 оснащена зручним рюкзаком, який дозволяє розподілити навантаження на опорно-руховий апарат, що знижує стомлюваність оператора під час роботи. Зручна рукоятка бензокоси Білорусь БГ-5500 ідеально підходить для тривалих робіт. Бензиновий тример Білорусь БГ-5500 укомплектований: диск 40-ка зубчастий побідитовий, диск на 3 пелюстки, котушка для волосіні автомат, ремінь для підвісу ранцевий, мірний флакон (пластик).
Технічні характеристики :
- Потужність - 5.5 кВт/7.5 л.с.
- Об'єм двигуна - 52 см3
- Число оборотів - 8000-9000 об/хв.
- Об'єм паливного бака -1200 мл.
- Діаметр диска - 254 мм
Комплектація:
- Котушка з ліскою автомат,
- Диск з побідитовою напайкою,
- Диск трьох-пелюстковий,
- Плечовий ремінь,
- Місткість для суміші,
- Ключі для збирання,
- Інструкція,
- Цілісний вал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Витязь |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 7.5 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
- Ціна: 2 636 ₴






