
Плита настільна 4-х конфоркова ПромТехГаз + форсунки для природного газу + турбоконфорка
2 498 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 286-13-54
Віталій- +380 (93) 205-85-49Віталій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Плита настільна 4-х конфоркова ПромТехГаз з турбоконфоркою. У комплекті додатково йдуть форсунки для природного (магістрального) газу.
Міцний сталевий корпус дозволяє використовувати великі каструлі. Один пальник підвищеної потужності, дві середньої потужності, і одна турбоконфорка.
Для підключення до магістрального газопроводу трубка із зовнішнім різьбленням 1/2 дюйма. В комплект входить штуцер із внутрішнім різьбленням 1/2 дюйма для підключення до балону.
Характеристики:
- ширина – 500 мм
- глибина – 500 мм
- висота – 120 мм
- вага 6 кг
Виробництво Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дружківський завод газової апаратури |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Ширина плити | 50 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Газові |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 1 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Вага | 6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 498 ₴





