Реле напруги ZUBR SR1 призначене для захисту електричного обладнання від надмірних стрибків напруги. Пристрій діє за принципом відсікача: подача навантаження припиняється у разі виходу напруги за встановлені межі.
Налаштування роботи реле здійснюється лише за допомогою чотирьох кнопок. Білий цифровий екран відображає поточну напругу, системні оповіщення та спрощує навігацію в меню. Подача навантаження відбудеться після закінчення часу затримки, про що повідомляє зелений індикатор.
Реле відключить навантаження при перевищенні допустимих значень напруги, а поновлення її подачі відбудеться через встановлений час затримки. Ви можете налаштувати тривалість затримки, виходячи з типу підключеного обладнання. Для чутливої до частих відключень напруги техніки (наприклад, компресорного обладнання - холодильників, кондиціонерів та ін.) ми рекомендуємо встановлювати тривалість затримки на 120-180 с.
Характеристики:
- Струм, А 16
- Спосіб монтажа В розетку
- Термозахист Є
- TrueRMS Є
- Проф. затримка відключення Є
- Нижня межа напруги 120-210 В
- Верхня межа напруги 220-280 В
- Номінальна потужність навантаження 3 000 ВА
- Час відключення навантаження при зниженні напруги не більше 1 с (>120 В), не більше 0,04 с (<120 В)
- Час відключення навантаження при перевищенні напруги не більше 0,04 с
- Час затримки включення навантаження 3-600 с
- Напруга живлення 100-420 В
- Споживання струму при 230 В при макс. яскравості не більше 5,8 мА
- Споживання струму при 230 В в режимі сну не більше 2,8 мА
- Маса 0,185 кг ±10%
- Габаритні розміри (Ш х В х Г) 60 х 106 х 76 мм
- Кількість комутацій під навантаженням, не менше 50 000 циклів
- Кількість комутацій без навантаження, не менше 20 000 000 циклів
- Ступінь захисту за ДСТУ IP20
- Потужність, ВА 1 000 - 3 500
- Комплект поставки реле, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, технічний паспорт, інструкція, пакувальна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZUBR |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | У розетку |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 16 А |
| Максимальний струм | 16 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
- Ціна: 895 ₴






