
Реле напруги бар'єр захист для побутової апаратури Dalas цифровий 16 А
590 ₴
- В наявності
- +380 (93) 205-85-49Віталій
Цифрове реле напруги бар'єр Dalas призначене для захисту будь-яких побутових електроприладів (таких як телевізори, комп'ютери, холодильники, морозильні камери, мікрохвильові печі, пральні машинки та ін.) при виході напруги за межі допустимого.
Відсікач напруги не вносить спотворень у форму вихідної напруги.
Бар'єр Dalas дозволяє захистити вашу електроніку від небезпечного підвищення або зниженої напруги в мережі, тим самим зберігаючи її. Адже відомо чимало випадків, коли сильне підвищення напруги в мережі призводило до перегорання приладів або їх займання, тим самим призводячи до пожеж. А надмірне зниження напруги призводить до виходу з експлуатації холодильників.
Бар'єр має два пороги регулювання по напрузі - верхній поріг(задається максимальне значення напруги вище якого бар'єр відключить навантаження) і нижній поріг (задається мінімальне значення напруги нижче якого бар'єр так само відключить навантаження).
Характеристики:
- Напруга живлення 150 - 400 В
- Максимальний струм навантаження 16 А
- Максимальна сумарна потужність навантаження 3,5 кВт
- Точність вимірювання напруги ±5 В
- Верхній поріг напруги 230 - 270 В (за замовчуванням 250 В)
- Нижній встановлений поріг напруги 150 - 210 В (за замовчуванням 180 В)
- Встановлюваний час затримки таймера увімкнення навантаження 5 - 999 сек
- Габаритні розміри 50 х 75 х 40 мм
Комплектація:
- Цифрове реле напруги Dalas 16 А
- Інструкція
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dalas |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | У розетку |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 16 А |
| Максимальний струм | 16 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 150 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 270 В |
| Максимальна потужність | 3500 Вт |
- Ціна: 590 ₴




