
Автоклав чорний гвинтовий ЧЕ-24 на 24 банки 0.5 л
2 950 ₴
- В наявності
- +380 (93) 205-85-49Віталій
Дана модель автоклава має літраж в 30 л і вміщує 24 півлітрових або 10 літрових банок з консервацією за одне завантаження. Ці автоклави виготовляються із міцної вуглецевої сталі товщиною 2,2 мм. Температура стерилізації у яких становить від 110 до 120 градусів Цельсія. За допомогою тиску, що створюється всередині автоклава, процес варіння прискорюється у кілька разів.
Ця модель дуже безпечна та проста в експлуатації. Купуючи автоклав, він уже повністю готовий до роботи. Модель працює від зовнішнього джерела тепла (газовий пальник, газова плита, відкритий вогонь), що дозволяє використовувати його для стерилізації банок вдома та на дачі за відсутності електрики.
Автоклав комплектується манометром, термометром, запобіжним клапаном, прокладкою ущільнювача, штуцером для закачування повітря, докладною інструкцією з експлуатації з книгою рецептів.
Характеристики:
- Об'єм автоклава – 30 літрів;
- Товщина стінки – 2,2 мм;
- Товщина горловини – 6 мм;
- Товщина кришки - 10 мм;
- Тип закрутки - гвинтовий;
- Максимальна температура – 140 градусів;
- Максимальний тиск – 6 атмосфер;
- Рекомендований тиск відкриття аварійного клапана скидання - 4 - 4,5 атмосфери
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Автоклав |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Об`єм | 30 л |
| Джерело нагріву | Зовнішній |
| Максимальний робочий тиск | 6 МПа |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Товщина стінок | 2.2 мм |
| Стан | Новий |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 24 шт. |
| Банку 1 л. | 10 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Вага | 18 кг |
- Ціна: 2 950 ₴




