
Автоклав чорний гвинтовий електричний ЧЕЕ-16 на 16 банок 0.5 л
3 850 ₴
- В наявності
- +380 (93) 205-85-49Віталій
Дана модель автоклава має літраж в 20 л і вміщує 16 півлітрових або 5 літрових банок з консервацією за одне завантаження. Ці автоклави виготовляються із міцної вуглецевої сталі товщиною 2,2 мм. Температура стерилізації у яких становить від 110 до 120 градусів Цельсія. За допомогою тиску, що створюється всередині автоклава, процес варіння прискорюється у кілька разів.
Ця модель дуже безпечна та проста в експлуатації. Купуючи автоклав, він уже повністю готовий до роботи.
Автоклав обладнаний електричним теном потужністю 2,5 кВт (виробництво Італія), автоматикою, яка дозволяє задавати потрібний температурний режим у діапазоні від 50 до 200 градусів градусів за цельсієм.
Автоклав комплектується манометром, термометром, запобіжним клапаном, прокладкою ущільнювача, штуцером для закачування повітря, докладною інструкцією з експлуатації з книгою рецептів.
Характеристики:
- Об'єм автоклава – 20 літрів;
- Товщина стінки – 2,2 мм;
- Товщина горловини – 6 мм;
- Товщина кришки - 10 мм;
- Тип закрутки - гвинтовий;
- Максимальна температура – 140 градусів;
- Максимальний тиск – 6 атмосфер;
- Рекомендований тиск відкриття аварійного клапана скидання - 4 - 4,5 атмосфери
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Автоклав |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Об`єм | 20 л |
| Джерело нагріву | Електричний (ТЕН) |
| Максимальний робочий тиск | 6 МПа |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Споживана потужність | 2.5 кВт |
| Товщина стінок | 2.2 мм |
| Стан | Новий |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 16 шт. |
| Банку 1 л. | 5 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Діаметр | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Вага | 18 кг |
- Ціна: 3 850 ₴







