Обприскувач акумуляторний Форте CL-12A - сучасний оприскувач, призначений для боротьби зі шкідниками, бур'янами та хворобами рослин. Призначений для використання як на невеликих присадибних ділянках, так і професійних цілях на великих площах. Модель оснащена діафрагмовим насосом, що живиться від акумуляторної батареї ємністю 8 А/год. Максимальна тривалість роботи при повному зарядженні акумулятора становить 6 годин роботи. Цього цілком достатньо для зручного використання. Зручність у роботі забезпечується м'яким ременем ранцевого типу.
Характеристики:
- Виробник: Форте
- Тип обприскувача: акумуляторний
- Напруга, В: 12
- Місткість акумулятора, А/год: 8
- Максимальний час роботи, год: 6
- Тип насоса: діафрагмовий
- Робочий тиск, бар: 2-4
- Місткість бака, л: 12
- Макс. температура рідини, °С: 35-40
- Довжина розпилювальної трубки, см: 65-110
- Вага, кг: 5,5
Комплектація:
- обприскувач Форте CL-12A;
- акумулятор;
- зарядний пристрій;
- розпилювальна трубка;
- знімні розпилювальні сопла (3шт.);
- мірний стакан;
- Інструкція з експлуатації;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 12 л |
| Продуктивність | 3.6 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Довжина шланга | 115 см |
| Загальна вага | 5.5 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 6 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 352 ₴






