
Гідроакумулятор (мембранний бак) Насоси+ HT24SS
2 180 ₴
- В наявності
- Код: HT24SS
+380 (68) 286-13-54
Віталій- +380 (93) 205-85-49Віталій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики гідроакумулятора
- Виконаний із нержавіючої сталі
- Розташування: горизонтальне
- Товщина стінок – не менше 1 мм
- Витримує тиск до 0,6 МПа
- Об'єм рідини: 24 літри
- Гарантія: 1,5 роки
- Температура води – до +90 С.
- Матеріал мембрани: гума вулканізована EPDM
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Насоси+ |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Об`єм | 24 л |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (з ніжками) |
| Вага | 3.9 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр | 1 мм |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴

