
Насос поверхневий вихровий VODOMET QB60 Н=35М, Q=2.1кбМ, P=370 Вт, 1"x1"
1 310 ₴
- В наявності
+380 (68) 286-13-54
Віталій- +380 (93) 205-85-49Віталій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поверхневі насоси розміщують на поверхні. Звідси вони й одержали свою назву. Відцентрові поверхневі самовсмоктувальні насоси KOER використовуються для подачі води в трубопроводах низького тиску. Застосовуються у побуті для зрошення.
Поверхневі насоси розміщуються на поверхні поруч із джерелом води (неглибокими свердловинами, колодязями). Відцентрові поверхневі насоси VODOMET використовуються для водопостачання та поливу.
Умови використання поверхневих вихрових насосів VODOMET QB60:
- Середовище, що перекачується: прісна вода
- Температура рідини, що перекачується: від+ 5 ℃ до + 35 ℃
- Макс.глибина всмоктування: 8 м
Параметри поверхневого насоса VODOMET QB60:
- Тип насоса: вихровий
- Максимальний напір: 35 м
- Продуктивність: 35 л/хв
- Потужність насоса: 370 Вт
- Напруга мережі: 220-240 В (одна фаза)
- Частота: 50 Гц
- Довжина кабелю живлення: 0,3 м
- Режим роботи: тривалий
- Вага: 4,3 кг
- Гарантія: 12 місяців
Конструкція поверхневого насоса VODOMET QB60:
- Корпус виконаний з чавуну
- Робоче колесо виготовлено з латуні
- Вал двигуна виконаний з нержавіючої сталі AISI 304
- Розмір патрубків: 1 дюйм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Виробник | VODOMET |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 50 м |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 4.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 310 ₴



