
Насос поверхневий відцентровий KOER THF6С
7 060 ₴
- В наявності
- Код: THF6С
+380 (68) 286-13-54
Віталій- +380 (93) 205-85-49Віталій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поверхневі насоси розміщують на поверхні. Звідси вони й одержали свою назву. Відцентрові поверхневі самовсмоктувальні насоси KOER використовуються для подачі води в трубопроводах низького тиску. Застосовуються у побуті для зрошення.
Умови використання:
- Вода, що перекачується: прісна
- Рівень забрудненості: до 200 г/м3
- ¦Вологість навколишнього повітря: менше 90%
- Температура навколишнього повітря: від +2 ℃ до + 40 ℃
- Температура рідини, що перекачується: від+ 5 ℃ до + 40 ℃
- Мінералізація: до 1500 мг/л
- Наявність механічних фракцій: до 0,05%
- Макс. робочий тиск: 0,7 МПа (7 бар)
- Макс.глибина всмоктування: 8 м
Параметри поверхневого насоса:
- Тип насоса: відцентровий
- Максимальний напір: 16 м
- Продуктивність: 366 л/хв
- Потужність насоса: 950 Вт
- Напруга мережі: 220-240 В (одна фаза)
- Частота: 50 Гц
- Ступінь захисту: IP54
- Довжина кабелю живлення: 1 м
- Режим роботи: тривалий
- Вага: 20 кг
- Гарантія: 36 місяців
Конструкція поверхневого насоса
- Корпус виконаний з чавуну з антикорозійним покриттям (товщина корпусу збільшена на 20%)
- Робоче колесо виготовлено з латуні н
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
- Двигун: асинхронний, закритого типу із вбудованим в обмотку термозахистом
- Статорна обмотка: 100% мідь
- Ізоляція: F
- Термостійкість двигуна: до 155 ℃
- Ущільнення торцеве: графітокераміка/NR/AISI 304
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | Koer |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 16 м |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1.5 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 060 ₴



