
Поверхневий насос Водолій БЦ 1,2-18У 1.1 (горизонтальний)
5 256 ₴
- В наявності
+380 (68) 286-13-54
Віталій- +380 (93) 205-85-49Віталій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Даний насос Водолій для поливу призначений для транспортування чистої води, використовується у побутовому водопостачанні, допоміжному обладнанні, підйомі рідини в трубопроводі високого та низького тиску, зрошувальній системі городів і садів, парників і теплиць, автономної подачі води разом з невеликим резервуаром при керуванні контролер тиску). Монтаж насоса повинен виконуватись у місці, яке захищене від вологи та атмосферних опадів.
Параметри:
- Напір: 18-21 м
- Потужність: 690 Вт
- Висота підйому води: 7 м
- Вага: 8,6 кг
- Діаметр вхідного/випускаючого патрубків: 2,54 см
- Матеріал корпусу: алюмінієвий сплав
- Тип двигуна: асинхронний конденсаторний. Однофазний, захист від перегріву
- Захист від перегріву: IPX 4 D
- Необхідна напруга: 220 В
- Частота роботи: 50 Гц
- Температура рідини: максимум 35 градусів.
- Занурення у воду: не можна робити
- Гарантія: 24 місяці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Водолій |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 21 м |
| Споживана потужність | 690 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 8.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 256 ₴


