Безкоштовна доставка

Насос поверхневий (самовсмоктуючий) Wetron 775038 1.1кВт h=52м 70л/хв
3 188 ₴
- В наявності
- Код: 775038
+380 (68) 286-13-54
Віталій- +380 (93) 205-85-49Віталій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поверхневі насоси розміщують на поверхні. Звідси вони й одержали свою назву. Такі пристрої застосовують з метою забезпечення водопостачання дач, приватних будинків, зрошення та поливу городів, газонів, парників, наповнення та осушення басейнів та резервуарів. Насоси Wetron перекачують рідину без вмісту довговолокнистих та абразивних включень.
Характеристики:
- Тип насоса: самовсмоктувальний
- Максимальний напір: 52 м
- Висота всмоктування: до 8 м
- Продуктивність: 70 л/хв
- Потужність насоса: 1100 Вт
- Допустимий тиск: до 8 бар
- Всмоктуючий, напірний патрубки: 1 дюйм
- Напруга мережі: 220-240 В (одна фаза)
- Ступінь захисту: IPХ4
- Довжина кабелю живлення: 1 метр
- Вага: 13,4 кг
- Гарантія: 1 рік
Конструкция поверхностного насоса Wetron
- Корпус виконаний з чавуну з антикорозійною обробкою
- Робоче колесо виготовлено із зносостійкого технополімеру
- Вал: нержавіюча сталь AISI34
- Максимальна температура перекачуваної рідини: +40°C;
- Розмір твердих частинок не більше 0,2 мм у зваженому стані
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Wetron |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 52 м |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 13.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 188 ₴



