Безкоштовна доставка

Поверхневий відцентровий самовсмоктувальний насос Aquatica (775092) 750 Вт, Hmax48м, Qmax55л/хв.
3 113 ₴
- В наявності
- Код: 775092
+380 (68) 286-13-54
Віталій- +380 (93) 205-85-49Віталій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Використовуються для забезпечення чистої води дачного або приватного будинку, зрошення городів, парників та садових ділянок невеликої площі. Також застосовуються в системах, що підвищують тиск. Не прийнятне перекачування рідини, що містить домішки та дрібні фракції піску, глини тощо. У сукупності з автоматикою, гідроакумулятором, реле тиску в сукупності можуть бути надійною системою водопостачання. Рекомендовано встановлювати заглибний насос Акватика в місці, захищеному від вологи, води та прямої дії погодних умов.
Характеристики:
- Максимальний напір: 48 м
- Висота всмоктування: до 8 м
- Продуктивність: до 55 літрів за хвилину
- Потужність роботи: 750 Вт
- Необхідна напруга мережі: 220-240 В (одна фаза)
- Матеріал корпусу: чавун
- Тип двигуна: відцентровий самовсмоктувальний
- Обмотка статора: мідь
- Вал виконаний із нержавіючої сталі AISI304
- Робоче колесо виготовлене із зносостійкого технополімеру
- Діаметр всмоктувального та напірного патрубків: 1 дюйм
- Температура довкілля: до +40 градусів
- Температура рідини, що перекачується: +40 градусів
- Робоче середовище поверхневого насоса: чиста вода (що не містить дрібних фракцій)
- Розмір твердих частинок у зваженому стані: до 0,1 мм
- Допустимий тиск: до 9 бар
- Вага: 10,5 кг
- Кабель: 0,3 м
- Гарантія: 1,5 роки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Aquatica |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 48 м |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 10.5 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 113 ₴









