Безкоштовна доставка

Поверхневий відцентровий насос Aquatica (775074) 750 Вт, Hmax19 м, Qmax250л/хв
3 513 ₴
- В наявності
- Код: 775074
+380 (68) 286-13-54
Віталій- +380 (93) 205-85-49Віталій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Використовуються для забезпечення чистої води дачного або приватного будинку, зрошення городів, парників та садових ділянок невеликої площі. Також застосовуються в системах, що підвищують тиск. Не прийнятне перекачування рідини, що містить домішки та дрібні фракції піску, глини тощо. У сукупності з автоматикою, гідроакумулятором, реле тиску в сукупності можуть бути надійною системою водопостачання. Рекомендовано встановлювати заглибний насос Акватика в місці, захищеному від вологи, води та прямої дії погодних умов.
Характеристики:
- Максимальний тиск: 19 м
- Продуктивність: до 250 літрів за хвилину
- Потужність роботи: 750 Вт
- Необхідна напруга мережі: 220-240 (одна фаза) Матеріал корпусу: чавун
- Тип двигуна: відцентровий
- Обмотка статора: мідь
- Вал виконаний із нержавіючої сталі AISI304
- Робоче колесо виготовлено з технополімеру
- Діаметр всмоктувального та напірного патрубків: 1 дюйм
- Робоче середовище поверхневого насоса: чиста вода (що не містить дрібних фракцій)
- Допустимий тиск: до 5 бар
- Вага: 13 кг
- Кабель: 0,3 м
- Гарантія: 1,5 роки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Aquatica |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 19 м |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 513 ₴









