Безкоштовна доставка

Насос багатоступінчастий горизонтальний 0.75кВт Hmax 53м Qmax 60л/хв нерж LEO 3.0 ECH(m)2-60(S) (775614)
13 924 ₴
- В наявності
- Код: 775614
+380 (68) 286-13-54
Віталій- +380 (93) 205-85-49Віталій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Промислові помпи цієї серії використовують у водопостачанні та водовідведенні, опаленні, кондиціонуванні, поливі, тваринництві та розведенні риби, у побуті, промисловості, будівництві та як підвищуючий тиск насоса.
Характеристики:
- Тип: багатоступінчастий горизонтальний поверхневий насос
- Напруга/частота струму: 220В/50Гц
- Натиск: до 53 метрів
- Потужність: 750 Вт
- Максимальна продуктивність: 60 літрів за хвилину
- Висота всмоктування: до 8 метрів
- Шнур живлення: 0,2 метра
- Ступінь захисту: IP54
- Ізоляція класу F
- Габарити, мм: 417,5х137х176,5
- Маса: 14,6 кг
Рекомендується враховувати:
- Встановлюється у захищених від вологи та атмосферних явищ місцях
- Рідина, що перекачується, без наявності абразивосодержащих домішок
- Температура рідини: до +85 градусів
- Температура довкілля: до +40 градусів
- Тиск: до 10 бар
- Діаметр твердих частинок у зваженому стані – 2 мм.
- Гарантія: 2 роки
Параметри роботи:
- Двигун: асинхронний, закритий, повітряного охолодження, з вбудованим термозахистом
- Корпус насоса виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304/чавуну з антикорозійною обробкою
- Вал, робоче колесо виготовлено з нержавіючої сталі AISI 304.
- Обмотка статора: мідна
- Механічне ущільнення: графітокераміка
- Розмір всмоктувального патрубка: 1"
- Розмір напірного патрубка: 1"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Aquatica |
| Вид насоса | Багатоступінчастий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 53 м |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 85 град. |
| Вага | 14.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 924 ₴





