Безкоштовна доставка

Поверхневий відцентровий насос LEO 3.0 775272 4.0кВт Hmax 39м Qmax 900л/хв 2 дюйми
30 362 ₴
- В наявності
- Код: 775272
+380 (68) 286-13-54
Віталій- +380 (93) 205-85-49Віталій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насоси даної серії призначені для перекачування чистої води, можуть застосовуватися для побутового та промислового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого і низького тиску, зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників, подачі води на велику відстань, автоматичної подачі води спільно з невеликими резервуарами при використанні керуючої автоматики (керуючі реле, контролери тиску). Установка обладнання повинна проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу і вологи.
Характеристики:
- Тип: відцентровий
- Максимальний напір: до 39 м
- Глибина всмоктування: до 8 м
- Продуктивність: 900 літрів за хвилину
- Потужність роботи: 4000 Вт
- Необхідна напруга мережі: 220-240 В (одна фаза)
- Робоче середовище поверхневого насоса: чиста вода (що не містить дрібних фракцій)
- Температура рідини, що перекачується: до +60 градусів Цельсія
- Температура довкілля: до +40 градусів.
- Матеріал корпусу: чавун з антикорозійною обробкою
- Конструкція двигуна: асинхронний, закритий, з повітряним охолодженням та вбудованим термозахистом в обмотці
- Клас захисту: IPX4
- Ізоляція: F
- Вхідний патрубок: 2 дюйми
- Виходить патрубок: 2 дюйми
- Довжина: 49,55 см
- Ширина: 28 см
- Висота: 32,6 см
- Вага: 56,6 кг
- Кабель: 1 м
- Гарантія: 2 роки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Aquatica |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 39 м |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Вага | 56.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 362 ₴




