Котли опалювальні типу АОГВ КС призначені для обігріву приміщень, обладнаних системою водяного опалення із природною або примусовою циркуляцією теплоносія.
Котел є сталевим теплообмінником, що має вертикальну жаротрубну конструкцію, товщина металу 2-2,5 мм. Газовідвідний пристрій складається з панелі, на якій закріплені запальний та основний щілинний пальник (килимове полум'я), колектор, на якому розташований газовий клапан фірми EUROSIT та сопла. Залежно від моделі підключення до системи опалення може бути: універсальне (праворуч або ліворуч) або заднє. Підключення до димаря також універсальне – зверху чи ззаду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 8 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Витратуа газового палива | 0.9 куб.м/год |
| Коефіцієнт корисної дії | 93 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Об'єм води в котлі | 14 л |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Колір | Сірий |
| Вага | 37 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конвекційні |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Гаряче водопостачання | |
| Продуктивність гарячої води | 2.5 л/хв |
| Мінімальний тиск в режимі ГВП | 1 бар |
| Максимальний тиск в режимі ГВП | 5.9 бар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 345 мм |
| Діаметр димоходу | 97 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| П'єзорозпалювання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 476 ₴


